Nadwar deutsch
 

Aktuális hírek

FELHÍVÁS

A településfejlesztési koncepcióról, az integrált településfejlesztési stratégiáról és a településrendezési eszközökről, valamint egyes településrendezési sajátos jogintézményekről szóló 314/2012. (XI. 8.) Korm. rendelet (továbbiakban Eljr.) szerinti a településképi kézikönyv és a településképi rendelet jóváhagyása előtt egyeztetési eljárást kell lefolytatni.

Nemesnádudvar településképi arculati kézikönyvének a településképi rendeletének munkaközi példányát az Eljr. rendelkezései és Nemesnádudvar Község Önkormányzata Képviselőtestületének 11/2017. (IV.25.) önkormányzati rendelete alapján a partneri véleményezésre bocsátom és 2017. 11. 13-án 15,00 órakor a Művelődési Házban tartandó lakossági fórumon ismertetem.

11/2017.(IV.25.) önkormányzati rendelet alapján partner Nemesnádudvar település közigazgatási területén:

a) ingatlannal, illetve lakóhellyel rendelkező személy
b) valamennyi székhellyel, telephellyel rendelkező gazdálkodó szervezet
c) bejegyzett egyház és civil szervezet
d) nemzetiségi önkormányzat

A fórumon ismertetésre kerülő partneri véleményezés papíralapú munkarésze megtekinthető és javaslatok, vélemények tehetők Nemesnádudvar Polgármesteri Hivatal hivatali helyiségében ügyfélfogadási időben 2017. 11. 21.-ig és elektronikusan elérhető: nemesnadudvar.hu web helyről.

Vélemények, javaslatok elektronikusan a This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címre küldhetők 2017. november 21-ig

Dr. Kovács István
polgármester

Nemesnádudvar, 2017. október 27.

Kedves LÁTOGATÓ!

Dr. Kovács István polgármesterTisztelettel köszöntöm Önt abból az alkalomból, hogy a világhálón sétálva Nemesnádudvar megújuló honlapjára ért.

Remélem hosszabban elidőzik itt, akár helybéli lakos, akár a világ másik szegletében él. Igyekszünk hasznos információkat szolgáltatni közéleti eseményeinkről, ügyes-bajos dolgainkról, gazdasági életünkről, kulturális és sport programjainkról. Oldalainkon megismerkedhet községünk történetével, műemlékeivel, nevezetességeivel is. Rövid virtuális sétát is tehet e sajátos fekvésű, érdekes történelmű észak-bácskai településen.

Arra buzdítom Önt, hogy ne csak a világhálón, hanem utcáinkon barangolva is érezze át községünk hangulatát, ismerje meg településünk értékeit, kapcsolódjon ki horgásztavaink csendes nyugalmában! Községünk önkormányzata őrizni és gazdagítani igyekszik a település értékeit. Célunk, hogy Nemesnádudvar nyugodt, egészséges és korszerű otthona legyen lakosainak, s vonzó célpontja a pihenni, kikapcsolódni vágyóknak. Remélem, hogy ezek a lapok segítenek ismerősöket, új barátokat szerezni Nemesnádudvar község számára.
Kellemes böngészést, eredményes tájékozódást kívánok Önnek, kedves LÁTOGATÓ.

Dr. Kovács István polgármester

Önkormányzat

Nemesnádudvar címer

6345 Nemesnádudvar, Szentháromság tér 1.
Telefonszám: +36-79/478-211
Faxszám: +36-79/478-211/1

E-mail: polgarmester@nemesnadudvar.hu

Polgármesteri Hivatal

6345 Nemesnádudvar, Szentháromság tér 1.

Telefonszám: +36-79/478-211
Faxszám: +36-79/478-211/1

ÜGYFÉLFOGADÁS:

Hétfő: 8:00-12:00 12:30-16:00
Kedd: 8:00-12:00 12:30-16:00
Szerda: 8:00-12:00 12:30-16:00
Csütörtök: nincs ügyfélfogadás
Péntek: 8:00-12:00  

Térkép